Angličtina (Tereza McCollum) - úkoly
Přeju vám krásné prázdniny!
Děkuju všem, kteří posílali úkoly, komunikovali a připojovali se na online hodiny. Těším se, až se zase uvidíme ve škole, přes léto si odpočiňte a užijte si zasloužené prázdniny!

Týden 15. - 19. 6.
Konzultace v pondělí od 11:15 pro ty, kteří nemohli přijít v pátek, sraz před školou. S sebou podepsané čestné prohlášení, ke stažení ZDE.
Protože máme hotovou 3 lekci, mám pro vás na tento týden jen jedno opakování - Holiday in Lisbon, past tense. Uvidíme se ještě na online hodině, to už se jen rozloučíme a zahrajeme si nějaké hry - tak si připravte mobily na Kahoot :)
Týden 8. - 12. 6.
Nabízím možnost konzultace ve škole, v pátek 12. 6. od 10 hodin. Přihlašte se závazně přes tento formulář. Na konzultaci si přineste podepsané čestné prohlášení, ke stažení ZDE.
Kdo nemůže přijít v pátek, přijďte na náhradní konuzultaci v pondělí 15. 6. v 11:15, přihlašte se na pondělí TADY.
OPRAVENO! Úkoly na tento týden najdete TADY. Zopakujeme si minulý čas a napíšeme pohlednici.
Týden 1. - 5. 6.
Naše téma je stále Holiday, připomínám odevzdání projektů. I nadále opakujeme 3 lekci, tento týden se na online hodině podíváme do Londýna. Stáhněte si PRACOVNÍ LIST na online hodinu a ÚKOLY na tento týden.
Týden 25. - 29. 5.
Pokračujeme v opakování lekce 3. Děkuju všem za moc hezké projekty My holiday - vždy když je čtu, tak si připadám jako na dovolené :)
Úkoly na tento týden si stáhněte TADY.
Týden 18. - 22. 5.
Tento týden začneme opakovat 3. lekci. Dodělávejte své projekty. Úkoly ke stažení ZDE. Na online hodinu si také připravte tento pracovní list.
Týden 11. - 15. 5.
Úkoly na tento týden si stáhněte TADY.
Týden 4. - 7. 5.
Úkoly na tento týden opět najdete přímo TADY. (stačí na slovo TADY kliknout a soubor se začne stahovat).
Týden 27. 4. - 30. 4
Budeme ještě opakovat minulý čas, ověříte si, jak umíte první sadu nepravidelných sloves a začneme další lekci. Úkoly na tento týden najdete TADY.
Týden 20. - 24. 4. - Irregular verbs
Úkoly na tento týden v prezentaci 6AB - 20 - 24 April.
Další online hodina proběhne v úterý 21. 4. ve 14 hodin https://meet.google.com/sda-ezbi-jzr
Nejlepší by bylo, kdybyste si pročetli prezentaci s úkoly před online hodinou, abyste se mohli ptát, pokud by vám něco nebylo jasné.
Budete potřebovat buď počítač nebo notebook s připojením na internet, mikrofon (sluchátka s mikrofonem) a kameru (ráda vás nejen uslyším, ale i uvidím). Nebo se můžete připojit z mobilu nebo tabletu, kam si nejdříve musíte stáhnout aplikaci Meet (od Google) - Bílá kamera v zelené bublině.
V počítači kliknete tento odkaz: https://meet.google.com/sda-ezbi-jzr (nebo ho vložíte nebo napíšete do internetového vyhledávače)
V telefonu se vám hovor otevře po kliknutí na odkaz přes aplikaci Meet, nebo si otevřete aplikaci a přímo v aplikaci vložíte kód schůzky sda-ezbi-jzr
Odkaz vám ještě pošlu i na Whatsup
Týden 14. - 17. 4. (úkoly v souboru 6AB English 14 - 17 April)
Týden 6. - 8. 4. (soubor 6English - 6th - 8th April)
Oprava pracovního sešitu str. 26 - 27
Online test - Regular verbs
Easter and Easter Challenge
Týden 30. 3. - 3. 4.
3B Our Holiday - opakování slovíček, pracovní list Travel
Regular verbs (zápis gramatiky do sešitu)
Pracovní sešit do strany 27
Kdo nestihl vypracovat úkoly z minulých týdnů, napište mi mccollum@santoska.cz a já vám úkoly v prezentaci pošlu.
Shrnutí za
23. - 27. 3.
was/were, email o minulých prázdninách a slovíčka z lekce 3B Our holiday.
16. - 20. 3.
Prepositions of Place.
Zápis gramatiky WAS/WERE, včetně příkladů a procvičení v pracovním sešitě.