Chodili k nám

Karel Skalický

Publikováno: 16. 1. 2020 Autor(ka): Martina Říhová

učitel, ředitel obchodního centra Palladium

Karel Skalický

Absolvent roku 1975 - Mgr. Karel Skalický, není ani zpěvákem, hercem nebo politikem, i tak jeho úspěch stojí za zmínku. Pan Karel se vypracoval až na ředitele obchodního centra Palladium, kde působí již od jeho otevření v roce 2007.

Po zakončení základní školy navštěvoval gymnázium Přípotoční a poté vystudoval Pedagogickou fakultu. Po základní vojenské službě jeho cesty vedly opět na Santošku, kam nastoupil jako učitel a působil do roku 1992.

Před svým nástupem do Palladia zastával Karel po dobu 14 let pozici vedoucího infrastruktury ve společnosti HVB Bank (nyní UniCredit Bank Česká republika a Slovensko). Své první zkušenosti na pozici manažera obchodního centra načerpal při provozování jednoho z prvních nákupních center v Praze, Parku Hostivař, kde pracoval dva roky.

Karel Skalický má jako Center Manager nákupního centra Palladium na starosti jak interní zaměstnance, tak i všechny dodavatele v oblasti technické správy, úklidu, bezpečnostních služeb atd.

Takto vzpomíná na Santošku: “Jako žák i za své praxe jsem poznal mnoho výborných kolegů i ředitelů školy, z nichž mi mnozí byli příkladem v dalším životě. Alena Seidlová, Marie Bambasová, Karel Kos, Marie Kimlová a další perfektní baby jako Soukalová, Kenderová, Horáčková, Hostková, Deylová (se svým slavným otcem) a Erbenová...Na tu dobu rád vzpomínám.”

Zdroj: mediaguru.cz; ps-group.cz; nfzz.cz; ego.ihned.cz; Mgr. Karel Skalický