Krásné prázdniny
Milí žáci, vážení rodiče a kolegové,
školní rok je za námi a před námi jsou dlouho očekávané letní prázdniny.
Přejeme všem žákům, rodičům i zaměstnancům školy krásné léto plné slunce, odpočinku, nových zážitků a příjemně strávených chvil s rodinou a přáteli. Ať během prázdnin načerpáte spoustu energie, poznáte nová místa a vrátíte se v září zdraví, usměvaví a plní chuti do dalšího školního roku.
Nezapomínejte ani na bezpečnost při cestování, sportování i koupání.
Přejeme vám nádherné prázdniny a těšíme se na setkání a další spolupráci v novém školním roce 2026/27!
Vaše Santoška