Zpětná vazba

Publikováno: 8. 4. 2020 Autor(ka): Martina Říhová

Vážení rodiče, milí žáci, máme téměř za sebou první měsíc distanční výuky. S většinou z Vás jsme v pravidelném kontaktu, velmi Vám děkujeme za spolupráci. Je to pro nás všechny zcela nová situace, všichni děláme, co můžeme. Rádi bychom od Vás dostali zpětnou vazbu, co se nám daří, co naopak nedaří, co bychom třeba mohli zlepšit. Tato forma výuky nás čeká ještě minimálně měsíc, proč se tedy nezamyslet nad tím, co dál. 

 

Zpětná vazba

Vážení rodiče, vyplňte prosím do 17.4.2020 následující krátký dotazník. V případě, že máte na naší škole více dětí, vyplňte dotazník za každé dítě zvlášť. Nad otázkami se zamýšlejte všeobecně, pro všechny předměty dohromady, pokud máte nějakou zkušenost, poznatek, který byste nám chtěli sdělit, napište jej do otevřené otázky na konci dotazníku. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a přejeme Vám především pevné zdraví.

Milí žáci, vyplňte prosím do 17.4.2020 následující krátký dotazník. Nad otázkami se zamýšlejte všeobecně, pro všechny předměty dohromady, pokud máte nějakou zkušenost, poznatek, který byste nám chtěli sdělit, napište jej do otevřené otázky na konci dotazníku. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a přejeme Vám především pevné zdraví.