Uzavření základních škol

Publikováno: 13. 10. 2020 Autor(ka): Martina Říhová

Vážení rodiče,

 od 14. října do 23. října 2020 přechází celá naše škola do režimu distanční výuky. 

Uzavření základních škol

Průběh vzdělávání pro žáky 5. - 9. ročníku byl detailně popsán v příspěvku Průběh distanční výuky

Základním komunikačním prostředkem je webová aplikace Bakaláři. Zde budou instrukce k průběhu distančního vzdělávání. Distanční vzdělávání bude probíhat prostřednictvím aplikací Google (zejména Classroom/Učebna pro 5. - 9. ročník a Meet pro všechny).

Upozorňujeme, že tato výuka je již povinná, v případě absence žáka na on-line i off-line výuce je potřeba žáka omluvit.

Školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu)  žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Předem přihlášení žáci pak mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat (při respektování výše uvedených povinností pro provozovny stravovacích služeb) v předem stanoveném čase.

Školní jídelna upozorňuje, že žáci, kteří mají distanční výuku, jsou automaticky odhlášeni a pokud mají zájem o stravování, musí si včas (dva pracovní dny předem) oběd přihlásit.

Prosíme Vás o trpělivost, pochopení a vstřícnost, uděláme vše pro to, abychom toto nelehké období zvládli. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte své třídní učitele.

Každý den bude ve škole přítomna služba, která s Vámi může vyřešit případné problémy (zapomenuté učebnice, potvrzení, atd... ).