Elektronická žákovská knížka i pro I. stupeň

Publikováno: 27. 1. 2021 Autor(ka): Martina Říhová

Vážení rodiče, 

velkou změnou v letošním školním roce, která se vás bezprostředně dotýká, je přístup do webové aplikace Bakaláři i pro rodiče žáků 1. stupně. Od začátku druhého pololetí zde naleznete i elektronickou žákovskou knížku.

Elektronická žákovská knížka i pro I. stupeň

Elektronická žákovská knížka zpřístupňuje rodičům detailní přehled o prospěchu žáka (klasifikace – průběžná klasifikace), rozvrhu žáka, akcích školy či další důležité informace. Další výhodou elektronické žákovské knížky je možnost komunikace (Komens) mezi vedením školy, učiteli, žáky a jejich rodiči. Školní agendu „Bakaláři“ ve škole používáme už dlouhou dobu. Hlavním cílem je usnadnit rodičům přístup k informacím o tom, jak jsou děti ve škole hodnoceny. Není to však jediná funkce, kterou přináší. Rodiče i žáci zde naleznou aktuální i stálé rozvrhy, přehled absence, zadané domácí úkoly, přehledy předmětů s vyučujícími a další. Další výhodou je možnost komunikace (Komens) mezi vedením školy, učiteli, žáky a jejich rodiči.  

Vstup do systému Bakaláři:

  • možnost přihlásit se na webových stránkách školy kliknutím na „Bakaláři“ na hlavní stránce školního webu (horní řádek vpravo nahoře).
  • možnost přihlášení prostřednictvím internetového prohlížeče – adresa serveru: https://bakalari.santoska.cz/login
  • možnost stažení bezplatné mobilní aplikace pro zařízení s operačním systémem Android a s iOS (aplikace je zdarma ke stažení na Google Play nebo v App storu), možnost propojení více účtů – mezi nimiž se lze po přihlášení přepínat bez nutnosti znovu zadávat přihlašovací údaje (výhodné pro rodiče, kteří mají v naší škole více dětí)

 Informace o aplikaci Bakaláři na webu výrobce systému